Predajné miesto a vzorový byt

Bory Mall, 2. podlažie

Bratislava

Slovenská republika

Kontakt

Kamila Kordošová

0903 590 023 0903 590 023

Ivan Babušík

0903 461 589 0903 461 589 @

Otváracie hodiny predajného miesta:

PO - PIA: 10.00 - 18.00

Otváracie hodiny vzorového bytu:

PO - ŠTV: 10.30 - 19.00

PIA: 9.30 - 18.00

Penta Real Estate

Penta Real Estate je jedna z platforiem stredoeurópskej investičnej skupiny Penta, ktorá bola založená v roku 1994. Realitná divízia Penty má v súčasnosti 26 projektov na Slovensku, v Českej republike a v Poľsku, pričom sa zameriava najmä na segment kancelárií, bytov a retailu.

Každý z projektov kladie dôraz na kvalitu technologických postupov, verejné priestory a ekologickú udržateľnosť. Naším cieľom je byť lídrom v kvalite ponúkaných priestorov a priniesť na Slovensko svetovú architektúru. Že sa nám to darí, potvrdzujú viaceré medzinárodné ocenenie pre naše projekty, ako napr. Cena Dušana Jurkoviča, CIJ Developer roka alebo LEED Platinum.

Referencie

Sky Park

Sky Park

Projekt SKY PARK, ktorý navrhla svetoznáma architektka Zaha Hadid, ponúkne byty v štyroch 31- podlažných rezidenčných vežiach, s unikátnym výhľadom na Bratislavu. Súčasťou projektu bude veľkorysý mestský park, s rozlohou viac ako 30-tisíc m2. Počas výstavby prebehne aj rekonštrukcia Jurkovičovej teplárne, ktorá je národnou kultúrnou pamiatkou.

Rezidencie pri Mýte

Rezidencie pri Mýte

Rezidencie Pri Mýte ponúkajú 329 výborne riešených bytov v deviatich samostatne stojacich domoch obkolesených večne zelenými dvormi. Lokalita týchto rezidencií je ohraničená ulicami Kominárska, a Škultétyho, len 500 metrov od Račianskeho a Trnavského mýta. Dôraz sme kládli na kvalitnú architektúru s jedinečným fasádnym riešením a detailne prepracovaným pôdorysom bytov.

Záhorské Sady

Záhorské Sady

Štvrť Záhorské sady situovaná v atraktívnej mestskej časti Záhorská Bystrica je svojou polohou predurčená na to, aby vás a vašu rodinu preniesla z ruchu veľkomesta do oázy pokoja a života v priamom kontakte s prírodou. Táto lokalita predstavuje ideálne miesto na bývanie pre ľudí, ktorých profesionálne povinnosti držia v meste, ale vo svojom voľnom čase túžia po tichu, súkromí a bezpečí.

Nová Terasa

Nová Terasa

Projekt Nová Terasa v Košiciach vám okrem množstva detailov prináša aj niekoľko kľúčových benefitov, ktoré robia toto bývanie výnimočným. Vytvára modernú mestskú zónu s vlastnými súkromnými priestormi a pešou zónou, kde môžete vnímať pulz a atmosféru blízkeho Starého Mesta.

Bory Mall

Bory Mall

Obchodno-zábavné centrum Bory Mall, ktoré sa nachádza medzi Lamačom a Devínskou Novou Vsou, prináša moderný koncept zameraný na rodiny. Návštevníci si z ponuky 196 obchodov, reštaurácií a kaviarní na ploche viac ako 54 000 m2 môžu vybrať nielen známe, ale aj úplne nové značky.

Digital Park

Digital Park

DIGITAL PARK EINSTEINOVA je výnimočným administratívnym komplexom pre moderné a progresívne spoločnosti, ktoré vyžadujú flexibilitu, komfortne pracovné prostredie a ktoré ocenia originálny, neprehliadnuteľný dizajn v strategickej lokalite s dobrým dopravným napojením.