cam_lake_FINAL_4K.jpg

Vizualizácie sú len ilustračné.

2. etapa projektu Bory Bývanie je už v predaji

Bývanie

Ďalšia etapa úspešného rezidenčného projektu Bory Bývanie je už v predaji.

V druhej etape plánujeme výstavbu ďalších 287 bytov v 9 bytových domoch so 4 až 6 nadzemnými podlažiami.

„Úspech 1. etapy projektu Bory Bývanie ukazuje, že dôraz, ktorý od jeho spustenia kladieme na kvalitu verejných priestorov, má svoje opodstatnenie. Obytná zóna novým obyvateľom ponúkne nielen základnú občiansku vybavenosť, ale aj viaceré športoviská, detské ihriská či novú materskú škôlku,“ hovorí Juraj Nevolník, Country Managing Director.

Dômyselné architektonické riešenie

Autormi 2. etapy rezidenčného projektu sú architekti z ateliéru Vallo Sadovsky Architects, s ktorými máme za sebou úspešnú spoluprácu pri projektoch Nová Terasa 1, Nová Terasa 2 a Pri Mýte.

Vybrané architektonické riešenie 2. etapy projektu Bory Bývanie spája bytové domy do obytných blokov so spoločným podzemným parkovacím podlažím. Jednotlivé bytové domy sú teda umiestnené na pódiách. Strechy sú navrhované ako zelené plochy a budú využívané ako poloprivátne priestory pre obyvateľov prislúchajúceho obytného bloku.

Nový verejný park od ateliéru LABAK

Súčasťou 2. etapy je aj centrálny verejný park s jazierkom, ktorého celková plocha zelene dosiahne viac ako 12 000 m2. Autorom návrhu verejných priestorov aj parku je ateliér LABAK, konkrétne architekt Michal Marcinov – laureát ceny za architektúru CEZAAR (2017) v kategórii Exteriér.

A čo vy? Už viete, kde budete bývať? Pozrite si ponuku bytov hneď teraz.