cam_BH3_facade_FINAL_6K.jpeg

Vizualizácie sú len ilustračné.

Bory Bývanie 3 má stavebné povolenie a spúšťa predaj bytov

Bývanie

Tento týždeň sme oficiálne spustili predaj prvých 86 bytov v tretej etape projektu Bory Bývanie. Projekt disponuje právoplatným stavebným povolením a začiatok výstavby je plánovaný na tretí kvartál tohto roka. V rámci tretej etapy je v novej mestskej štvrti Bory naplánovaná výstavba ôsmich bytových domov, ktoré prinesú na trh spolu 357 bytov. Budúci obyvatelia Bory Bývania 3 sa do svojich bytov nasťahujú približne na jar 2023.

Tretia etapa Bory Bývania ponúkne kvalitnú architektúru od ateliéru Vallo Sadovsky Architects a priamo nadviaže na úvodnú prvú fázu, ktorá je v súčasnosti už dokončená. 1 až 4-izbové byty sa budú nachádzať v 6 chodbových bytových domoch so štyrmi až piatimi podlažiami. Navrhnuté sú aj dva sekciové domy so šiestimi podlažiami. Všetky bytové domy budú mať jednopodlažné podzemné garáže s pivničnými kobkami. Celkovo má vzniknúť 488 parkovacích miest, z toho 320 vonkajších a 168 vnútorných.

Projekt počíta aj s verejným parkom s rozlohou viac ako 8 500 m2, ktorého úpravy sú založené na kombinácii chodníkov, zelene, detských ihrísk, lavičiek a voľných priestorov, ktoré prinášajú do územia možnosť kvalitného trávenia voľného času.

„Tretia etapa projektu Bory Bývanie ponúka v novovznikajúcej mestskej štvrti Bory štýlové, moderné a cenovo dostupné bývanie predovšetkým pre mladých ľudí. Vďaka tesnej blízkosti k nákupnému centru Bory Mall je tretia etapa vybavená výbornou občianskou vybavenosťou, ktorá budúcim obyvateľom prinesie pešiu vzdialenosť k obchodom, do kina, fitness centra či k plaveckému bazénu. Budúci obyvatelia určite ocenia aj materskú škôlku v pešej dostupnosti, verejný park s množstvom zelene, cyklotrasy či multifunkčné ihriská,“ hovorí Alexandra Grič, riaditeľka predaja v Penta Real Estate Slovensko.

Ceny v tretej etape Bory Bývania začínajú už od 2 340 eur za jeden štvorcový meter. 1 a 1,5 izbové byty sú dostupné od 112.500 eur, 2 izbové byty od 141.700 eur, 3 izbové byty od 179.600 eur a 4 izbové byty od 217.400 eur. Momentálne je dostupných prvých 86 bytov v štyroch bytových domoch. Ponuka bude priebežne aktualizovaná a rozšírená o ďalšie byty v ďalších bytových domoch tretej etapy.

Vybrať byt