BH1-ODOVZDAVANIE-1026.jpg

Vizualizácie sú len ilustračné.

Odovzdávame prvé byty spokojným klientom

Bývanie

V júli tohto roka sme začali s odovzdávaním bytov 1. etapy projektu Bory Bývanie. Prví spokojní zákazníci dostali kľúče od svojho nového bývania.

Radosť z nového bývania je obrovská

Vytúžená chvíľa už prišla! Viac ako polovica našich zákazníkov, ktorí majú kúpený byt v 1. etape projektu, už s nadšením prebrala kľúče od svojho nového bývania. Nadšenie, radosť a úsmevy - aj to sú emócie, ktoré sprevádzajú odovzdanie nového bytu… Navyše, v niektorých bytoch sa už dnes aj býva.

Prečo sa rozhodnúť práve pre Bory?

Keďže vieme, že mnohí z vás ešte rozmýšľajú nad kúpou bytov v našom projekte, opýtali sme sa našich spokojných Boryvateľov, čo hovoria na naše byty a prečo sa rozhodli pre ich kúpu práve v projekte Bory Bývanie.

Prečo ste si vybrali byt práve v tomto developerskom projekte?

„Dôvodov bolo viac, najmä dobrá cena, dispozičné riešenie bytu v peknom štandardnom prevedení, priestranná terasa, otvorenejší priestor oproti mestu, nízkonákladový dom s vlastnou kotolňou, ako aj ideálne 5-poschodové domy, nič veľmi vysoké. Tiež možnosť vlakového spojenia či električky do budúcna. A v neposlednom rade blízky kontakt s prírodou a cykloturistika."

Ste spokojný s celkovým prevedením bytu?

„Byt má kvalitné okná, bezpečnostné dvere, tieniace panely, sanitu a celkovo je veľmi pekný. Taktiež si myslím, že kvalita vyhotovenia je vyššia ako pri iných novostavbách s porovnateľnou cenou."

Naplnili sme vaše očakávania?

„Zatiaľ v ňom nebývam, ale moje očakávania z bytu sa naplnili. Je pekný, nový a kvalitný, má príjemnú terasu orientovanú na západ a pekné veľké okná. V byte je výborná svetelnosť."

Páči sa vám verejný priestor?

„Spoločný priestor som videla krátko, ale vyzeral byť veľmi príjemný na posedenie a relax nielen s deťmi."