01-byvanie-09-11-2018.jpg

Vizualizácie sú len ilustračné.

Príďte si pozrieť vzorový byt v Bory Mall

Bývanie

Druhá etapa rezidenčného projektu Bory Bývanie je v predaji už niekoľko mesiacov. Pre všetkých, ktorí sa ešte nerozhodli, máme malú radu.

Ak stále neviete, či váš budúci domov bude v Bory Bývanie 2, príďte si to vyskúšať! Aj tentoraz sme si pre vás pripravili vzorový byt, vďaka ktorému budú predstavy o vašej budúcnosti reálnejšie.

Príďte si pozrieť váš nový domov

Vzorový byt obytného komplexu Bory Bývanie 2 nájdete v nákupnom centre Bory Mall. Byt je 3-izbový, plocha bytu je 71,9 m2 + 6,88 m2 loggia. Pre vašu lepšiu predstavu je už zariadený v štandarde, ktorý ponúka Bory Bývanie 2.

    01-podorys-09-11-2018.jpg

Trojizbový byt tvorí spojená obývacia izba s kuchyňou a jedálňou a dve samostatné spálne. V interiéri dominujú decentné farby dopĺňané žltými a modrými akcentmi. Celý byt pôsobí moderne, vzdušne a veľmi príjemne. Priestor dýcha eleganciou, no napriek tomu je veľmi útulný. Vďaka dômyselnému dizajnu poskytuje všetko pre svojich budúcich obyvateľov (tak pre deti, ako i pre dospelých).

Za dizajnový nábytok v byte ďakujeme ROOMFACTORY (nábytok a doplnky), pri zariaďovaní bytu sme sa spoľahli aj na našich ďalších partnerov: Pre Spánok (matrace a obliečky), Javorina (nábytok a doplnky), Komandor Slovensko a.s. (vstavané skrine), Oresi kuchyne (kuchyňa), CYMORKA interior design (tapety a závesy) a svietidlá od Svetelné stropy. Príďte sa pozrieť na výsledok, stojí za to. 

  06-byvanie-09-11-2018.jpg

  04-byvanie-09-11-2018.jpg
  

  07-byvanie-09-11-2018.jpg

Vzorový byt nájdete v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall na druhom poschodí oproti pošte. Môžete si ho prísť pozrieť kedykoľvek počas otváracích hodín. Ak by ste mali záujem o jeho obhliadku a zároveň stretnutie s naším predajcom – kontaktujte nás .

Naši kolegovia vás s naším projektom radi oboznámia, poradia vám či zodpovedajú vaše otázky na predajnom mieste v Digital Parku.

Kedy si ho môžete pozrieť?

Otváracie hodiny predajného miesta:

PO – PIA: 08.30 – 17.00

Otváracie hodiny vzorového bytu:

PO – ŠTV: 10.30 – 19.00
PIA: 9.30 -18.00