02-byvanie-10-12-2018.jpg

Vizualizácie sú len ilustračné.

Štartujeme 2. etapu. Vyberte si svoje nové bývanie

Bývanie

Čo je u nás nové? Výstavba 2. etapy! A čo to pre vás znamená? Že teraz si môžete vybrať byt, ktorý je už vo výstavbe!


Ak si neviete predstaviť, ako bude vaše nové bývanie vyzerať, príďte si pozrieť vzorový byt do Bory Mall . Nečakajte, pretože v týchto dňoch sme oficiálne odštartovali a začali výstavbu už 2. etapy. V nej pre vás pripravujeme až 287 bytov v deviatich bytových domoch so štyrmi až šiestimi nadzemnými podlažiami, na ktoré sa môžete tešiť už teraz.

Druhá etapa vo výstavbe, ďalšie pripravujeme

Pre všetkých, ktorí sa tešia na svoje nové bývanie, máme skvelé správy – 1. etapa sa už dokončuje, jej kolaudáciu plánujeme už v roku 2019. Samozrejme, pripravujeme aj ďalšie etapy Bory Bývanie. Druhá fáza 2. etapy má už vydané právoplatné rozhodnutie EIA a pracujeme aj na 3. etape .

Bory Bývanie – komplexná mestská časť s veľkým potenciálom

Bory Bývanie 2 vám ale poskytne viac ako len domov, pretože nová štvrť bude disponovať komplexnou mestskou vybavenosťou a množstvom služieb, vďaka ktorým bude váš život jednoduchší a príjemnejší.

„Oblasť Borov patrí k najväčším rozvíjaným územiam v Bratislave a som veľmi rád, že naše ciele sa postupne napĺňajú. K veľkým retailovým prevádzkam a nákupnému centru pribudne čoskoro nová nemocnica a hlavne kvalitné bývanie s prvými obyvateľmi zóny,“ hovorí Juraj Nevolník, výkonný riaditeľ v Penta Real Estate Slovensko. „Bory sa tak menia na komplexnú mestskú časť s veľkým potenciálom,“ dodáva Juraj Nevolník.

Dômyselné architektonické riešenie a veľa zelene

Budúcim obyvateľom v Bory Bývanie 2 ponúkneme nielen občiansku vybavenosť, ale aj kvalitnú architektúru od ateliéru Vallo Sadovsky Architects. Jednotlivé bytové domy sú umiestnené na pódiách, ich strechy sú navrhnuté ako zelené priestory a budú využívané ako poloprivátne priestory pre obyvateľov prislúchajúceho obytného bloku. Celkovo je v 2. etape projektu plánovaných 405 parkovacích miest.

Súčasťou druhej etapy projektu je aj centrálny verejný park, pričom celková plocha zelene dosiahne viac ako 12-tisíc m2 .