bory_skolka_dvor.jpg

Vizualizácie sú len ilustračné.

Materská škola už vo výstavbe!

Služby

Pre všetkých budúcich obyvateľov novej štvrte Bory Bývanie 2 máme vynikajúcu správu. V utorok 6. októbra 2018 sme oficiálne zahájili výstavbu novej materskej školy.

Novú škôlku ocenia najmenší aj rodičia

Rodičia sa už teraz môžu tešiť na krásne nové priestory pre svoje ratolesti, a to v pešej dostupnosti od svojho budúceho bývania. Materská škola bude pridanou hodnotou nielen pre obyvateľov novej štvrte, ale aj pre celú mestskú časť Lamač. Veríme, že mnohým rodičom uľahčí každodenný život a logistiku a tým najmenším prinesie príjemné prostredie, kde sa veľa naučia a budú svoj čas tráviť radi. 

Sme prvým súkromným investorom v Bratislave, ktorý postaví verejnú škôlku

  verejna_skolka.jpg

Materskú školu po dokončení slávnostne odovzdáme mestskej časti Bratislava – Lamač za symbolický nájom 1 euro, čím sa stane prvou verejnou materskou školou na území Bratislavy, ktorá bude postavená súkromným investorom.

„Mestská časť Bratislava – Lamač si váži pozitívny príklad partnerstva verejného sektora a súkromného investora, čo sa v tomto prípade potvrdilo ako dôležitá forma pri plnení sľubov pre občanov,“ zdôraznil Peter Šramko, starosta mestskej časti Bratislava – Lamač. ,,Investor tak splnil podmienku, že súčasťou novej výstavby v tejto časti Bratislavy bude aj nová materská škola.“

Nová štvrť s nadštandardnou občianskou vybavenosťou

„Oblasť Bory patrí k najväčším developovaným územiam v Bratislave a som veľmi rád, že jeho súčasťou bude aj nadštandardná občianska vybavenosť. Nová materská škola je najlepším príkladom toho, ako sa celá zóna Bory postupne mení na novú štvrť Bratislavy,“ hovorí Juraj Nevolník, výkonný riaditeľ v Penta Real Estate Slovensko.

Celková kapacita škôlky bude 70 detí, koniec výstavby plánujeme na jeseň budúceho roka. Náklady na výstavbu dosiahnu milión eur. 

Veríme, že nová materská škola bude ďalším dôvodom, prečo bývať práve v novej štvrti, a obyvatelia ocenia aj túto súčasť občianskej vybavenosti.

galeria.jpg