athlete-exercise-fitness-261185.jpg

25-metrový bazén nielen pre športovcov už čoskoro

Šport

Pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu máme novinku.

Najväčšia sieť fitnescentier na Slovensku prináša do novej štvrte viac ako len posilňovňu! - už teraz sa môžete tešiť na bazén s 8 dráhami, ktorý postaví Golem Club priamo v štvrti Bory Bývanie. Zistili sme pre vás viac, opýtali sme sa Dušana Ševelu, Design Development Managera.

Prečo ste sa rozhodli pre výstavbu bazénu práve tu, v novej štvrti Bory Bývanie?

Plávanie a pohyb sú také prirodzené, že do novej štvrte Bory takáto funkcia určite patrí. Vo vzťahu k okoliu je bazén na tomto území veľmi vhodný, keďže v širšom ani užšom okolí krytá vodná plocha nie je.

Na čo sa môžu vaši budúci zákazníci a milovníci športu tešiť? Aký veľký bazén ich čaká a čo pre nich ešte pripravujete?

Pre obyvateľov novej štvrte aj širšiu verejnosť chystáme bazén s 8 dráhami s dĺžkou až 25 m a s dvoma doplnkovými bazénmi, relaxačný a detský s teplejšou vodou. Bazén je navrhovaný podľa štandardov Medzinárodnej plaveckej federácie FINA.

Kedy sa môžeme prísť okúpať?

Veríme, že už na jeseň 2018.

Aké ďalšie služby (okrem spomínaného bazéna) budú k dispozícii?

Bazénová hala bude obsahovať aj relaxačnú časť vo forme sáun a teplých bazénov.

Je niečo unikátne, čo nájdeme len v Goleme Bory a nebude nikde inde v Bratislave?

Unikátna je hlavne komplexnosť tohto fitnescentra, kde pod jednou strechou nájde návštevník rôznorodé možnosti pre individuálny tréning, ale aj pre skupinové cvičenia. K dispozícii je kardio, silová a performance zóna, časť na funkčný tréning, 2 sály na skupinové cvičenia, ale aj boxerský ring. Všetky tieto služby budú navyše od jesene rozšírené ešte aj o plaveckú a relaxačnú časť.