athlete-exercise-fitness-261185.jpg

Vizualizácie sú len ilustračné.

25-metrový bazén nielen pre športovcov už čoskoro

Šport

Pre všetkých priaznivcov zdravého životného štýlu máme novinku.

Najväčšia sieť fitnescentier na Slovensku prináša do novej štvrte viac ako len posilňovňu! Už teraz sa môžete tešiť na bazén s 8 dráhami, ktorý postaví Golem Club priamo v štvrti Bory Bývanie. Zistili sme pre vás viac, opýtali sme sa Dušana Ševelu, Design Development Managera.

Prečo ste sa rozhodli pre výstavbu bazénu práve tu, v novej štvrti Bory Bývanie?

Plávanie a pohyb sú také prirodzené, že do novej štvrte Bory takáto funkcia určite patrí. Vo vzťahu k okoliu je bazén na tomto území veľmi vhodný, keďže v širšom ani užšom okolí krytá vodná plocha nie je.

Na čo sa môžu vaši budúci zákazníci a milovníci športu tešiť? Aký veľký bazén ich čaká a čo pre nich ešte pripravujete?

Pre obyvateľov novej štvrte aj širšiu verejnosť chystáme bazén s 8 dráhami s dĺžkou až 25 m a s dvoma doplnkovými bazénmi, relaxačný a detský s teplejšou vodou. Bazén je navrhovaný podľa štandardov Medzinárodnej plaveckej federácie FINA.

Kedy sa môžeme prísť okúpať?

Veríme, že už na jeseň 2018.

Aké ďalšie služby (okrem spomínaného bazéna) budú k dispozícii?

Bazénová hala bude obsahovať aj relaxačnú časť vo forme sáun a teplých bazénov.

Je niečo unikátne, čo nájdeme len v Goleme Bory a nebude nikde inde v Bratislave?

Unikátna je hlavne komplexnosť tohto fitnescentra, kde pod jednou strechou nájde návštevník rôznorodé možnosti pre individuálny tréning, ale aj pre skupinové cvičenia. K dispozícii je kardio, silová a performance zóna, časť na funkčný tréning, 2 sály na skupinové cvičenia, ale aj boxerský ring. Všetky tieto služby budú navyše od jesene rozšírené ešte aj o plaveckú a relaxačnú časť.